• De club
  • Namen/adressen
  • Lidmaatschap
  • Training
  • Links
  • Sponsoren
  • Zoeken
  • Home
  • Laatste nieuws
  • Nieuwsarchief
Evenementen
  • Agenda
  • Uitslagen
  • Verslagen
  • Opgave prestaties
  • Prestaties leden
  • Clubcompetitie
Bijz.evenementen
  • Triathlon
  • Berenloop Terschelling
  • Diever/Oude Willem
  • Glazenstadloop
  • Oerpolderloop
  • Runningcentercross
Colofon

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC

St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl

Paaslopen van SV Friesland

Afdrukken | E-mail
Share
Twitter
SocButtons plugin
PAASLOPEN IN DE BOSSEN VAN HET DRENTS FRIESE WOLD IN OUDE WILLEM (DIEVER) EN OP TERSCHELLING
 
Hardlopers kunnen zich in het paasweekend uitleven op prachtige bosparkoersen uitgezet in de bossen van het Drents Friese Wold en in de bossen bij West Terschelling.
 
Op zaterdag 3 april organiseert SV Friesland de eerste van vijf Hoeve aan den Wegboslopen in Oude Willem bij Diever. Bij camping Hoeve aan den Weg aan de Bosweg kunnen de hardlopers kiezen uit verschillende afstanden; 3 – 6 – 8 – 10 - 16 en 21 km. Er zijn drie rondes uitgezet van 3 km,  8 km en10 km. Halverwege de twee langste rondes staat een verzorgingspost met drinken en bij de doorkomst bij start en finish staat ook een drinkpost.
De routes gaan door de bossen, langs vennen en langs heidevelden. De starttijd is voor iedereen om 11.00 uur.
 
De inschrijving is vanaf 10.00 uur in de eetboerderij Hoeve aan den weg, verkleden en douchen kan in de twee toiletgebouwen op de camping. Wel moet men zelf een 50 eurocent munt in de automaat gooien voor voldoende warm water bij het douchen.
Voor € 3,00 mag iedereen meelopen. Een lidmaatschap van sportbond of atletiekvereniging is niet noodzakelijk. Wie een herinnering wil betaalt twee euro extra. SV Frieslandleden krijgen korting op het inschrijfgeld.
 
Zondag 4 april organiseren de Lange Afstandlopers Terschelling samen met SV Friesland een Paasloop op Terschelling. De te lopen afstanden zijn daar 5 – 10 - 15 km en de starttijd is 13.30 uur. De start en finish zijn bij het zwembad de Dôbbe in West Terschelling.
In dit zwembad is ook de inschrijving vanaf 12.30 uur. De maximale deelname is 200 deelnemers die mogen na de loop ook gaan zwemmen in het bad.
 
Jan Lettinga is hier de man die de parkoersen uitgezet, ook deze gaan door de bossen en langs een stuk Longway bekend van de Berenloop.
 
Aan de finish staat een marathonklok en van beide lopen worden de uitslagen zo spoedig mogelijk op www.svfriesland.nl gepubliceerd. Van de Paasloop op Terschelling wordt een filmverslag gemaakt door Johannes Hoitsma die ook op internet te zien zal zijn.
 

Reacties  

 
#4 org.svfriesland 2010-04-05 21:06 uitslagen terschelling en die van oude willem komen er aan.morgenavond staan ze er op.
wat later dan jullie zijn gewend, had de laptop niet mee naar Oude Willen en ben net thuis. sorry
jan kooistra
Quoting
 
 
#3 Paul Kommeren 2010-04-05 20:27 Eens met de reactie van Herman. Mooi parcours, goede organisatie, goed loopweer, leuk filmverslag. Heerlijk dagje Terschelling. Nu even de uitslagen afwachten Quoting
 
 
#2 Herman Geritz 2010-04-05 20:13 Leuk dit soort filmverslagen.
Complimenten voor de organisatie van deze loop en wat een mooi parcours!
Herman Geritz
Quoting
 
 
#1 Johannes Hoitsma 2010-04-05 17:15 Paasloop Terschelling 2010 is online.
Link hiernaartoe is:
Zie.nl/Paasloop Terschelling 2010

Veel kijkplezier toegewenst.

Met vriendelijke groet,
Johannes Hoitsma
Quoting
 
Refresh reactie lijst
RSS lijst voor reacties op dit bericht.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Ververs

Verstuur
Cancel
JComments

Copyright © SV Friesland
Alle rechten voorbehouden

Designed by Valksites.nl.