SV Friesland Hofstraat 9 |
Alternatieve Wintertrainingsloop
DANKBARE HARDLOPERS IN OUDWOUDE
Veel hardloopwedstrijden werden de laatste drie weken afgelast vanwege opgevroren en besneeuwde parcoursen, waardoor de kans op blessures erg groot is. SV Friesland heeft in het verleden wel lopen in de sneeuw georganiseerd zoals op Stania State in Oenkerk, de Sterrenloop in Ureterp en in de bossen van Griekenland en Turkije. Men was dan ook direct bereid om op verzoek van Piet Boelens uit Kollumerzwaag een alternatieve groepstrainingloop te organiseren in Oudwoude.
Daar waren de fietspaden goed te belopen, verkeersluw en de route ging door het Friesch Dagbladbos en de bossen bij Veenklooster. Hier was de sneeuw niet aangetrap en was er prima te lopen. Heel jammer was het dat de weersberichten zeer onheilspellend waren en het ook nog rond 9.00 uur begon te motsneeuwen en wat harder te waaien. Lopers die van plan waren durfden toen niet de deur uit te gaan, maar het viel best mee. Natuurlijk woei het maar verder bleef het droog en het zonnetje kwam zelfs even te voorschijn.
SV Friesland had twee tenten opgezet en hete bouillon meegenomen. Het was daarin heel gezellig en goed vertoeven. Hoeveel deelnemers er zouden komen was een verrassing,
Er kwamen dertig maar er hadden ook 100 kunnen staan. Desondanks was men niet ontevreden. Zeker voor herhaling vatbaar waren de opmerkingen na afloop.
23 Januari organiseert SV Friesland de Halve Marathon in Tzum en een week later de Pinguïnloop in Drachten.


Reacties
Piet Boelens, bedankt voor het initiatief en Jan Kooistra voor de ondersteuning en de lekkere bouillon! Zeker voor herhaling vatbaar. Quoting
RSS lijst voor reacties op dit bericht.