Colofon
SV Friesland Hofstraat 9 |
Uitslagen Ameland Adventurerun 2009
Remon van Lunzen uit Leeuwarden heeft zaterdag 12 december op Ameland de Adventurerun gewonnen. Van Lunzen liep de 21 km in een tijd van 1.13.37. Bij de vrouwen won Mariska Kramer in een nieuw parcoursrecord van 1.19.17. Het was een zware halve marathon op Ameland. Met name het strand was zeer zwaar vanwege de straffe Noordooster wind.
De uitslagen van de Ameland Adventurerun zijn hieronder te bekijken per afstand:
.jpg)


Reacties
mexxsport lange zwarte loopbroek - Adidasjack rood Runnersworld Groningen - zwart maat s x-mail jackschoenen wit gelcumulus 10 in tas woodstock terschelling - rutas blauw s-pole heerenveensjaal foppe en hondekop aan hanger.
onderbroek oliver - zwarte BH. maat Quoting
Prachtig om zo over Ameland te lopen en zelfs nog mijn PR op de halve marathon aan te hebben kunnen scherpen tot 1 u 48 …! Volgend jaar hoop ik er zeker weer bij te kunnen zijn !
Organisatoren: geweldig bedankt ! Quoting
groeten,
Bob Groeneweg Quoting
RSS lijst voor reacties op dit bericht.