DRUKKEND WARM TIJDENS  DE 5e BRINKLOOP IN DIEVER. SIEM HIEMSTRA SNELSTE OP DE 10 KM.

Dinsdag 1 augustus organiseerden  de St.Sp.Promotie Diever en SV Friesland de 5e Brinkloop van dit jaar, nu stonden er 146 deelnemers aan de start in totaal staat de teller op 571 en als de belangstelling zo blijft komt men ook nu wel weer ruim over de duizend deelnemers in 9 lopen.

Penningmeester Bart Smit gaf deze keer het startschot, deelname uit alle delen van het land en ook weer buitenlandse deelname.  De meesten kozen op deze drukkend warme avond voor de 5 km, maar ook waren er 10 km lopers die dat ook wel genoeg vonden deze avond.

De LoopSportVereniging Invictus Oosterwolde/Appelscha waren met de gehele trainingsploeg aanwezig, net als vorige week. KlaasJan Hofstra hun trainer is met vakantie en had hen geadviseerd de Brinklopen mee te doen als trainingslopen.

De sportieve hardloopfamilie Rijpstra uit Oentsjerk  was aanwezig met Janco die won op de 5 km, Elsa werd tweede op de 2½ km en heeft het parkoers en seizoenrecord op de 5 km op haar naam staan 18.59 dat liep ze twee weken terug. Thirsa en Antoinet liep ook de 2½ km  en werden 4e en 5e.

Toli Schanssema was met zijn maat Frans Scheuneman die zijn 173e Brinkloop liep, en hun vrouwen Hennie en Gea mee naar Diever gekomen om een mooie fotoreportage te maken.   https://myalbum.com/album/AI11e744h9vk

De verzorgers hadden het behoorlijk druk om water en sponzen aan te geven, dank zij hun konden zo veel lopers hun wedstrijd voltooien.  Volgende week de volgende Brinkloop, de lopers werden nu uitgenodigd om zaterdag ook deel te nemen aan de 4e Hoeve aan den Wegloop in Oude Willem. 

UITSLAGEN: 10 km: 1e Siem Hiemstra Appelscha  40.06 2e Pieter Atsma Surhuisterveen 40.29  3e Theo Groenendijk  Ravenswoud 41.20 4eDavid Markvoort Ees 43.05 5e Rob Lenssen Oosterwolde  44.22 Vrouwen; 1e Ineke Ligthart Groningen 50.59  2e Roos Roeles Zwolle 51.40 3ePetra Bos Emmen 58.34 4e Nellie Dijkstra St.-Annaparochie 1.00.02

5 KM: 1e Janco Rijpstra Oentsjerk 16.58 2e Gerko Floor Meerstad 17.18 3e Jordi Stam Diever 17.36 4e Marko Post Appelscha 17.44 5e Menno Hunneman Groningen 17.48 Vrouwen: 1e Bertha Bruggenkamp Smilde 20.39 2e Meike Regeling Stiens 22.04 3e Demi Meek  Bovensmilde 23.29 4e Lisa Baas-Berg  Dwingeloo 23.30 5e Adrie Hartholt  Appelscha 23.33  

2½ KM: 1e Jurrien Rijlaarsdam Oosterwolde 7.52  2e Niels Rozeboom Oeganda 9.26 3e Rick Grit Diever 10.47 4e Stefan Stefan Diever 10.55 5eJetze Regeling Stiens 11.12 Vrouwen: 1e Elsa Rijpstra Oentsjerk 8.50 2e Merlijn de Jonge Steenwijk 10.07  3e Sandra Middel Makkinga 11.22  4e Thirsa Rijpstra Oentsjer 12.12  5e Antoinet Rijpstra Oentsjerk 12.41 

 

SVFsm

 

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl