18836596 815325681973765 2225019414663737564 o

Woensdag 28 juni: Albert Heijn Wassenaar jubileumloop

Jeugdloop 1 km – Rondje St.-Anna 5 km – Prestatieloop Stiens-St.-Anna 10 km

Op woensdag 28 juni is er een hardloopfeest in St.-Anna en Stiens ter gelegenheid van 100 jaar Albert Heijn Wassenaar St.-Anna en 35 jaar Albert Heijn Stiens.

Inschrijven voor de verschillende afstanden kan in St.-Annaparochie en Stiens bij de Albert Heijn Wassenaar vestigingen. De jeugdloop (basisschool) wordt in 
St.-Anna en in Stiens georganiseerd. De starttijd hiervoor is 19.00 uur. De 5 km loop start en eindigt in St.-Anna. De 10 km loop start in Stiens en eindigt in
St.-Annaparochie. De 5 km en 10 km loop starten om 19.30 uur. 

Je kunt met eigen vervoer naar de starts gaan, maar er rijdt ook een bus tussen de vestigingen in St.-Anna en Stiens. De eerste bus vertrekt om 18.30 vanuit St.-Anna naar Stiens en om 19.00 uur nogmaals. We verwachten dat de eerste lopers rond 20.15 in St.-Anna aankomen. Om 20.30 vertrekt dan weer een bus richting Stiens en om 21.00 uur nogmaals. Uiteraard kan de bus ook lopers die zich hebben ingeschreven voor de 5 km vanuit Stiens naar St.-Anna brengen. 

Wees zorgvuldig met het invullen van de inschrijfbriefjes. Voor drie euro ontvangt u bij de inschrijftafel een startnummer en spelden om deze vast te maken. Bij de finish staan marathonklokken waarvan je de gelopen tijd kunt aflezen. Er worden prijzen beschikbaar gesteld voor de snelste drie lopers. Voor alle lopers is er een herinnering. 

Er is geen douchegelegenheid aanwezig. Waardevolle spullen kun je afgeven bij de inschrijving voorzien van een sticker met daarop je startnummer. Op vertoon van je startnummer kun je na afloop je waardevolle spullen weer afhalen. 

De prijsuitreiking volgt zo spoedig mogelijk nadat de eerste lopers binnen zijn. Deze uitreiking is op het parkeerterrein bij de start/finish in St.-Anna. Uitzondering hierop is de jeugdloop in Stiens; hiervan is de uitreiking ook in Stiens. 

Kom op tijd om je aan te melden. 

Organisatie 
Albert Heijn Wassenaar in samenwerking met Sportvereniging Friesland.

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl