geduldOp 20 april a.s. om 20.00 uur opent de officiële inschrijving van de 21e editie van de Berenloop en Kleintje Berenloop. Voor (gast)leden van SV Friesland bieden we weer de mogelijkheid om een week eerder al in te schrijven via deze website. Ben je dus (gast)lid of meld je je aan als lid van SV Friesland, dan kun je hier dus gebruik van maken. Let op: hou je lidnummer bij de hand!

De inschrijving voor (gast)leden is mogelijk  van 13 april a.s. om 17.00 uur tot 19 april om 17.00 uur via svfriesland.nl

Ben je niet lid, dan graag nog heel even geduld........

Niet-leden die zich wel inschrijven voor 20 april worden verwijderd uit het bestand en zullen ook voor de officiële inschrijving worden geblokkeerd.

Informatie:

SV Friesland

Hofstraat 9
9079 MC
St. Jacobiparochie
0518-491363
info@svfriesland.nl